O nás

Jsme rádi, že Vám můžeme představit náš sehraný tým v oboru Dopravní značení. Jedná se o tým spolehlivých a pracovitých lidí. Náš tým by nemohl fungovat bez specialistů na dopravní tématiku a problematiku:

  • Bc. Jaroslav Nepraš – jednatel společnosti, vedoucí provozu, zástupce pro ISO (602 514 933)
  • Jiří Kolařík – asistent, rozpočty, příprava staveb (602 670 993)
  • Naši šikulínové – manipulační dělníci v dopravě ( Braun, Braun Junior, Jenda Čoudů, mladí avšak perspektivní Sáďa, Patrik a další)

Díky našemu týmu realizujeme nejen zakázky malé, ale i zakázky rozsáhlejšího charakteru po celé republice,  od roku 2000.
V roce 2016 jsme naše služby rozšířili o půjčovnu nářadí - více www.pujcovna-naradi-kh.cz.

Realizujeme projekty dopravního značení od jeho přípravy dokumentace, jednání s úřady vedoucích k zajištění patřičných povolení, a samotné instalace dopravního značení a zařízení. Naši klienti oceňují, že jejich projekty realizujeme přímo „na klíč“. Díky našim klientům, obchodním partnerům máme bohaté zkušenosti s realizací různorodých dopravních značení mezi které patří dopravní značky svislé, vodorovné dopravní značení, pronájem značek, realizace uzavírek, objítdných tras a pod.. Samozřejmostí pro nás je dodržování systému jakosti ISO dle mezinárodní normy ČSN EN 9001:2016 a ČSN EN 14001:2016, jehož jsme držiteli.

Jsme našemu týmu vděčni za to, že od našich klientů slýcháme: „Rádi s Vámi spolupracujeme, protože se můžeme spolehnout na to, že dopravní značení bude realizováno rychle, pečlivě a samozřejmě bezpečně.“

Budeme rádi, když budeme moci být nápomocni i Vám při realizaci nového nebo změněného dopravního značení ve Vašem městě, Vaší firmě nebo u Vašeho domu. Není pro nás malých zakázek, každou zakázku realizujeme s nejvyšší pečlivostí.

Těšíme se na setkání s Vámi.